Fantasy fórum P3F
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy fórum P3F

Fórum o fantasy príbehoch
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Čo sa vám naposledy snívalo?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimePi marec 09, 2007 1:11 pm

Chcela by som vedieť či len mne sa keď spím snívajú také blbosti......
A aký máte pocit keď spíte?
že to mu v tej chvíli rozumiete ale ráno sa chytíte za hlavu a poviete si:,, Čo to malo znamenať?"

Jednoducho píšte čo sa vám snívalo......... Sleep
Návrat hore Goto down
phoebe_22
Team P3F
Team P3F
phoebe_22


Počet príspevkov : 53
Age : 31
Registration date : 05.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimePi marec 09, 2007 6:50 pm

mne sa snívalo, že Chavier objal a pobozkal Eriku, to je novinka, ale bolo to také realistické... hmm... ktovie, čo zas chystá...
Návrat hore Goto down
http://p3f.szm.sk
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimePi marec 09, 2007 7:18 pm

akú eriku? ale aj mne sa snívalo s Chavierom že si priznal že je nabručený bručoun... neviem ako to preložiť....
Hm... v meste som stretla Maggie... Vrhla sa na mna a na slečnu J. ako na lep.... hrôza..
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo marec 10, 2007 9:13 pm

Piper_997 napísal:
Chcela by som vedieť či len mne sa keď spím snívajú také blbosti......
A aký máte pocit keď spíte?
že to mu v tej chvíli rozumiete ale ráno sa chytíte za hlavu a poviete si:,, Čo to malo znamenať?"

Jednoducho píšte čo sa vám snívalo......... Sleep


Aký mám pocit keď spím???Ako mrtvola.Nijaký.
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo marec 10, 2007 9:17 pm

Odignorujem vaše nazrozumiteľné reči.Naposledy sa mi snívalo,že som svojmu milovanému mužovi povedala ,že je úbohý.A že som sa musela dostať z Bojníc do Prievidze,ale nešiel vlak ani nič.

raz sa mi snivalo,že niekam s kamošmi idem a zrazu tam boli samé psi,veľké vlčiaky-bez pointy.


A že mi môj milovaný na schodoch zaspieval.To bolo super.
Návrat hore Goto down
phoebe_22
Team P3F
Team P3F
phoebe_22


Počet príspevkov : 53
Age : 31
Registration date : 05.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 12:55 pm

Piper_997 napísal:
akú eriku?
KovAcOVu
Návrat hore Goto down
http://p3f.szm.sk
phoebe_22
Team P3F
Team P3F
phoebe_22


Počet príspevkov : 53
Age : 31
Registration date : 05.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 12:56 pm

A túto noc sa mi snívalo, že nám na záchode v škole plávali dvaja malí žraloci... zvláštny pohľad Smile
Návrat hore Goto down
http://p3f.szm.sk
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 1:40 pm

Coze? K..Eriku...hroza...nocna mora normalne.....
mne sa snivalo ze sa na mna nastvala....

Na ktorom záchode...mne sa snívalo ze ma znicila hŕba malých mimozemstanov.......chceli mi zobrat telku...
Návrat hore Goto down
phoebe_22
Team P3F
Team P3F
phoebe_22


Počet príspevkov : 53
Age : 31
Registration date : 05.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 4:24 pm

Piper_997 napísal:
Na ktorom záchode...
ved v skole, kde sme natacali orbing Smile
Návrat hore Goto down
http://p3f.szm.sk
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo marec 17, 2007 4:37 pm

Mne sa snivalo,že sme s triedou boli zavretí v telocvični a bili sa s ostatnymi triedami.Super sen...niekomu som dala dobru bombu...chi
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo máj 12, 2007 4:53 pm

Este sa mi snivalo,ze som sa postavila v strede hodiny a vsetkym povedala,co si o nich myslim a s dakym som sa pobila.Fuf...mám také násilné sny.Prečo??????????????????????????????????????????????????
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo máj 12, 2007 5:05 pm

Ach,ale uplne najlepsi,najuzasnejsi,najskvelejsi sen,aky sa mi kedy snival bol ten,ked som stretla Ericha Mariu Remarqua a dala som si podpisať knihu.Jáááááááááááááááááááj!!!!!!!!!!!!!!!!!Úžas!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat hore Goto down
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeŠt máj 17, 2007 9:45 pm

úžasné sny....mne sa zase stále sníva že zabíjam svojho učiteľa F..
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitimeSo máj 19, 2007 5:02 pm

Chlapik sedel na strome aj ja som bola chlapik v tom sne a nadavala som tomu druhemu do hovien a sračiek.Hups.
Zas násilie a druhá časť bola,že dakto sedel priviazany o stoličku a ja som mu do krku pchala polmetrovy rohlik.Bolo to super.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Čo sa vám naposledy snívalo? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo sa vám naposledy snívalo?   Čo sa vám naposledy snívalo? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Čo sa vám naposledy snívalo?
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fantasy fórum P3F :: Ostatné :: Blbosti :)-
Prejdi na: