Fantasy fórum P3F
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fantasy fórum P3F

Fórum o fantasy príbehoch
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeŠt marec 08, 2007 4:01 pm

king
Takže,keď boli cool horory Twisted Evil ,každý sledoval a čítal o litroch krvi affraid a podobných nechutných veciach.Keď bol cool Dracula,Krstný otec,Parfum,Na západe nič nové Shakespeare so jocolor svojimi hrami a stredoveká náboženská literatúra,autori opakovali originály.Veď sledujte Dracula- historička,Traja pátrači-nové diely,kde je ten id-ot Hector Sebastian,ktorý mi pije krv.
Teraz je boom Da Vinciho kódu a pol planéty sa prehŕba v knihách,kde sa všetko vysvetľuje.Je to blbosť také názvy:Tajomstvo grálu,Jedinečné vysvetlenia...bla bla bla.Nik nie je objektívny a každý si to vysvetlí po svojom.
A ešte niečo,keby ste sa pred pár rokmi opýtali,Kto bol Leonardo da Vinci,nik by necekol,alebo by povedal,že maliar.Ak sa to opýtate teraz,odpoveď je:,,To je ten nekrofil,čo namaloval toho holého chlapíka?" scratch
No prosím.
Ale k veci. study
Teraz je éra fantasy príbehov.Vojdete do kníhkupectva a doslova vás zasypú všeliakými
komerčnými hovadinami.Bez urážky.
Aké máte názory napr.Brat Vlka,Eragon,Čarovný kompas,hento taká baba je na tom nakreslená(neviem ako sa to volá).
confused
Návrat hore Goto down
phoebe_22
Team P3F
Team P3F
phoebe_22


Počet príspevkov : 53
Age : 31
Registration date : 05.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeŠt marec 08, 2007 4:17 pm

ja som čítala (teda nedočítala som to, lebo som sa unudila a nebolo to nic moc) fantasy Dievčatko z krajiny drakov, ale to staré pojatie čarodejníc ako bosoriek čo lietajú na metlách ma hneď odradilo a tak zvyšok prvej knihy a ďalšie dve časti ostali nedočítané... možno inokedy to ešte vytiahnem Smile
Návrat hore Goto down
http://p3f.szm.sk
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeŠt marec 08, 2007 7:45 pm

Kniha ktorú som čítala...Tak napíšem o Eragonovi......
Bolo to celkom fajn kým ma neznechutila skutočnosť číslo 1. ako si dovoluje napísať niečo také, také poskladané!
2.skutočnosť samotný Eragon majú niečo spoločné s Harrym...neustále odpadávajú!
3.skutočnosť To že Mortag ho zradí
4.skutočnosťže to bolo tak rýchlo natočené........

Elfka...Hnus : No
obyčajná feministická mečom bijúca sa...kokosnica...
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimePi marec 09, 2007 12:05 am

Ano,ano.Nenavidim take knihy,kde je ženská ako veľká bojovníčka(nerátam film XENU).Mala by to byť roztomilá panna čakajúca na silného bojovníka,a jej úloha by spočínala len v promenádovaní sa v pekných šatách,a nie niaka krvilačná beštia s pásom cudnosti a silou desiatich drakov.
Také ozaj neznášam.Fuf.
Návrat hore Goto down
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimePi marec 09, 2007 2:43 pm

Po prvý krát musím súhlasiť, feministické ženy, ktoré si chcú dokázať že sú rovnako silné ako muži ma privádzajú do totálneho vytŕženia..ako si to dovolia.....
presne tak ako Eowyn v P.P. snaží sa dokázať si že je rovnako silná ako muži a mi to máme považovať za odvážne...Fuj! Chce sa iba ukázať pred chlapmi, poraniť sa alebo zabiť! Hnus.....

Ešte jedna vec na koniec...Tieto postavy čakajú po celý čas na chlapa, ktorý im zmení zmýšlanie tým že sa o nich začne starať....Hm... že chudák Faramir akú ženu si to domov doviedol..
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeSo marec 10, 2007 9:23 pm

Piper_997 napísal:
Po prvý krát musím súhlasiť, feministické ženy, ktoré si chcú dokázať že sú rovnako silné ako muži ma privádzajú do totálneho vytŕženia..ako si to dovolia.....
presne tak ako Eowyn v P.P. snaží sa dokázať si že je rovnako silná ako muži a mi to máme považovať za odvážne...Fuj! Chce sa iba ukázať pred chlapmi, poraniť sa alebo zabiť! Hnus.....

Ešte jedna vec na koniec...Tieto postavy čakajú po celý čas na chlapa, ktorý im zmení zmýšlanie tým že sa o nich začne starať....Hm... že chudák Faramir akú ženu si to domov doviedol..

Eowyn je ešte dobrá podľa mňa.Vjadruje sa nielen o ženách ale aj o ostatných bytostiach,že majú právo brániť milovanú zem a krajinu. lol!
Takže v tom je fajn.Ale tá krava v Juraj a legenda o drakovi.Hnus.



Mad Mad
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeSo marec 10, 2007 9:27 pm

+
Piper_997 napísal:
Kniha ktorú som čítala...Tak napíšem o Eragonovi......
Bolo to celkom fajn kým ma neznechutila skutočnosť číslo 1. ako si dovoluje napísať niečo také, také poskladané!
2.skutočnosť samotný Eragon majú niečo spoločné s Harrym...neustále odpadávajú!
3.skutočnosť To že Mortag ho zradí
4.skutočnosťže to bolo tak rýchlo natočené........

Elfka...Hnus : No
obyčajná feministická mečom bijúca sa...kokosnica...


Vykrádanie.Jediné slovo čo ma napadá,pokiaľ ide o Eragona No Tolkien prvý raz popísal elfov ako pekné a mudre bytosti,všade boli malí zelení a zlí.No a zrazu...hm hm hm...Každý má elfov sexi prinajmenšom ako Liv Tyler.
Nezdá sa to nikomu trapne???Je to obyčajné ziskuchtivé...dielo...
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeSo marec 10, 2007 9:29 pm

BigBoss napísal:
Ano,ano.Nenavidim take knihy,kde je ženská ako veľká bojovníčka(nerátam film XENU).Mala by to byť roztomilá panna čakajúca na silného bojovníka,a jej úloha by spočínala len v promenádovaní sa v pekných šatách,a nie niaka krvilačná beštia s pásom cudnosti a silou desiatich drakov.
Také ozaj neznášam.Fuf.

Tam chcem dodať,že ten pás cudnosti má preto,že priveľmi zvádza mužov a že jej ocino sa bojí aby neotehotnela s niakym pastierom.
Návrat hore Goto down
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 12:23 am

BigBoss napísal:
BigBoss napísal:
Ano,ano.Nenavidim take knihy,kde je ženská ako veľká bojovníčka(nerátam film XENU).Mala by to byť roztomilá panna čakajúca na silného bojovníka,a jej úloha by spočínala len v promenádovaní sa v pekných šatách,a nie niaka krvilačná beštia s pásom cudnosti a silou desiatich drakov.
Také ozaj neznášam.Fuf.

Tam chcem dodať,že ten pás cudnosti má preto,že priveľmi zvádza mužov a že jej ocino sa bojí aby neotehotnela s niakym pastierom.

To mi priomína 10 vecí ktoré na tebe nenávidím..
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeNe marec 11, 2007 12:39 am

Piper_997 napísal:
BigBoss napísal:
BigBoss napísal:
Ano,ano.Nenavidim take knihy,kde je ženská ako veľká bojovníčka(nerátam film XENU).Mala by to byť roztomilá panna čakajúca na silného bojovníka,a jej úloha by spočínala len v promenádovaní sa v pekných šatách,a nie niaka krvilačná beštia s pásom cudnosti a silou desiatich drakov.
Také ozaj neznášam.Fuf.

Tam chcem dodať,že ten pás cudnosti má preto,že priveľmi zvádza mužov a že jej ocino sa bojí aby neotehotnela s niakym pastierom.

To mi priomína 10 vecí ktoré na tebe nenávidím..

Ty si vždy najdeš nejaky suvis.Aj keď tam žiaden nie je cyclops
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeSo máj 12, 2007 4:47 pm

Ale späť k témičke.
Predstavte si, že napišete knihu a niekto vam ukradne nejake vlastnosti postáv alebo námet.Čo spravíte???(ja som nový akčný komiksový hrdina s veľkým D na prsiach -Detonátor)[/u]
Návrat hore Goto down
Piper_997
Team P3F
Team P3F
Piper_997


Počet príspevkov : 83
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeŠt máj 17, 2007 9:38 pm

BigBoss napísal:
Ale späť k témičke.
Predstavte si, že napišete knihu a niekto vam ukradne nejake vlastnosti postáv alebo námet.Čo spravíte???(ja som nový akčný komiksový hrdina s veľkým D na prsiach -Detonátor)[/u]

Keď už máme superhrdinu, tak ho asi zavolám...a ten to vybaví... cherry
Návrat hore Goto down
BigBoss
Team P3F
Team P3F



Počet príspevkov : 77
Registration date : 07.03.2007

Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitimeSo máj 19, 2007 4:55 pm

Piper_997 napísal:
BigBoss napísal:
Ale späť k témičke.
Predstavte si, že napišete knihu a niekto vam ukradne nejake vlastnosti postáv alebo námet.Čo spravíte???(ja som nový akčný komiksový hrdina s veľkým D na prsiach -Detonátor)[/u]

Keď už máme superhrdinu, tak ho asi zavolám...a ten to vybaví... cherry
Kvalitka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???   Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy??? Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Aký je váš názor na ostatné fantasy knihy???
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Fantasy fórum P3F :: Fantasy :: Knihy-
Prejdi na: